Harry Trottel a ta jemná tenata

Harry Trottel a ta jemná tenata Originální název: Harry Trottel a ta jemná tenata

Levné knihy KMa - 2007
ISBN: 80-86947-01-7

Levné knihy KMa (2007) 80-86947-01-7 218
CZ Books (2005)

Harry Trottel o rok zestárnul, což neznamená, že zmoudřel. Upřímně řečeno, to od něj nemůžeme čekat. Jeho trable s černokněžníkem Wolfframem pokračují, a to zdaleka není to nejhorší, co ho v tomto ročníku čeká. Rozhodně mu nepřidá zjištění, že Hadrin je skoroabsolvent Buziboru. Duchové mu působí stále víc problémů a definitivně přestane věřit na bazilišky, protože utrpí srážku s realitou a uvidí Buzzy Lišku v její pravé a děsivé podobě, jak nejí kukuřici. Ještě legračnější a zábavnější než první díl, v němž Trottel dělá věci, které by pravý a jediný Potter nikdy neudělal. Opravdu ne. (Založil/a: skjaninka)

lensha95
  10. 4. 2012, 15:28
Občas(no možná častěji) tam sice byly kraviny, ale splnilo to svůj hlavní účel a to, že mě to pobavilo.
tynuska37
  28. 5. 2012, 20:11
Je-li tohle opravdu tím, co lidi v dnešní době pobaví, pak Pánbůh s námi a zlý pryč...

Parodie je podle mého názoru mimořádně složitý žánr na sepsání - buď totiž musí být zatraceně dobrá (a potom vstoupí do dějin), nebo nemá být vůbec. A tohle je zrovna jedna z těch, které nikdy být neměly.
zelvicka
  11. 4. 2010, 16:08
Rádoby-parodie na HP. Pamatuji si jen, že všichni mluví o sexu, z Rona je žid, Harryho se má oblíkat jako hiphopper a mluví strašně hustě, Hagrid je bisexuální...
Kostra z Harryho Pottera potažená potrhaným plátnem ze sexuálních narážek.
Líbí se mi poslední věta z popisu knihy: "Opravdu ne."
kEE
  26. 9. 2012, 16:39
čte se to opravu dobře, jen to je takový kravina, že si to nezaslouží snad ani ty tři hvězdy. Ale Poznámka ke konci knihy, kdy se Harry otřásl odporem, neměla chybu :D
Dalas Šindler
  30. 9. 2011, 15:15
kdyby tam nebolo toho tolik o sexu a drogách,a byla vice srandovní,tak je o mnohom známější než teďka.Byly tam teké napsány uplné kraviny,a už vůbec jsem nechápal,jak se Woldemor mohl dostat do krabice!