Život podle designu

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

ANAG - 2011
ISBN: 978-80-7263-690-7

ANAG (2011) 978-80-7263-690-7 264

Máte pocit, že máte nad svým životem jen minimální kontrolu? Znemožňují vám vnější okolnosti žít naplno? Pak žijete nahodile a je na čase, abyste to změnili. To znamená, začali žít podle designu! Že nevíte, co to znamená a jak na to? Nevadí, tato kniha je tu od toho, aby vás to naučila. Úspěšný americký kouč Tom Ferry v ní využívá svých mnoholetých zkušeností motivačního kouče a čtivým způsobem líčí, jak vypadá nahodilý život a jakými posedlostmi jsme všichni svázaní. Zároveň ale představuje plán o sedmi krocích, které vám umožní tento stav změnit. Autor v knize Život podle designu bohatě využívá příkladů z vlastní praxe, na kterých ještě konkrétněji demonstruje problémy, o nichž se v knize píše, a člověk je až zaskočen, kolik věcí v životě vlastně nedělá o své vůli. Dobrou zprávou ovšem je, že to tak být nemusí. Přečtěte si tuto knihu a vydejte se na postupnou cestu, v níž svůj současný život změníte na život podle designu. Nebudete litovat. Respektive budete litovat, že se k vám tato kniha nedostala už dávno. (Založil/a: Selene)