Phoenix

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1289-6

Fragment (2012) 978-80-253-1289-6 280

Darina již pomohla objasnit tajemství smrti Jonase, Arizony a Summer. Nyní ji čeká to nejtěžší... Odhalit okolnosti záhadné smrti Phoenixe.

Krásný mrtvý Phoenix, Darinin kluk, její největší láska. Už je to skoro rok, co zemřel, a oficiální verze vypovídá o rvačce na benzínce, při které byl ubodán. Kdo je zodpovědný za jeho smrt? Darina ví, že to musí zjistit, a že pak Phoenixe ztratí navždy... Opouštějí ji síly, nenachází u nikoho pomoc. Dokonce samotný Phoenix jako by pravdu znát nechtěl. Neviditelná křídla tlučou a Krásní mrtví nenaleznou klid, dokud pravda nevyjde najevo. Čas běží... (Založil/a: Antonín)

Eden Maguire Eden Maguire

kklepkaa
  6. 1. 2014, 15:38
Nebudu hodnotit každou knihu zvlášť, ale ohodnotím celou sérii jako celek. Námět je zajímavý, je to opravdu trochu něco jiného v tom moři upírů což na mě působí jako závan čerstvého vzduchu. Kniha je napsána celkem dospěle. Není přeslazená a všeho je tam tak akorát. Detektivní linka je zajímavá a udržuje čtenáře napnutého. Knihy jsem přečetla v podstatě za pár dní... mé nadšení bylo způsobeno hlavně tím, že jsem chtěla vědět jak to dopadne s Phoenixem a Darinou. Konec byl takový... není to klasický happy end, ale asi to tak mělo být. Knihy jsou napsány velmi čtivě, občas je děj malinko předvídatelný, ale autorka dokáže i překvapit. Tohle rozhodně není četba na zlepšení nálady. Totálně to z vás vycucá emoce... snad u každé knihy jsem brečela jak želva a poslední byla pro mě nejsmutnější a nejdepresivnější. Autorka skvěle zachytila to, když vám odejde někdo blízký. Nepůsobí to strojeně a nechce se vám bouchat hlavou o zeď. Snad jedna z mála knih, kdy sympatizuji s hlavní hrdinkou.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 20:33
Upřímně, tento díl se mi moc nelíbil. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem Phoenixe neměla ráda, nebo tím, že jsem celou dobu tušila, kdo Phoenixe zabil. Věřím ale, že pro ty, kdo Phoenixe rádi mají, to musela být fajn knížka.
Nells
  2. 11. 2012, 18:20
Tak asi nejhezčí díl z celé série. Bylo v něm vše napětí, akce, romantika... Musím říci, že u tohoto dílu jsem měla potřebu číst dál, prostě jsem potřebovala vědět, jak to dopadne!
trynitrix
  11. 12. 2012, 13:39
Mno pořád u mě vede díl Arizona ale tohle taky nemělo chybu na závěrečný díl rozporuplné pocity jak to všechno dopadne, ale akce tu byla veliká nechtěla bych bejt v Darinině kůži :-D fajerka jako.... co se týká konce i když se to vyřeší nakonec to je takový všelijaký.