Konec snění

Konec snění Originální název: Sapphire Battersea

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-183-4

BB art (2012) 978-80-7461-183-4 312

Hetty Featherová dostala jméno v nalezinci, kam ji její matka odložila hned po narození. Vždycky ale chtěla mít jméno podle svých safírově modrých očí. Po šťastném shledání se svou matkou doufá, že její nové jméno, Sapphire Batterseaová, pro ni bude znamenat i novou budoucnost. Když se však musí postavit na vlastní nohy, zjišťuje, že její život není takový, jak si ho vysnila. Staňte se svědky Hettyiných zážitků a malérů v její první práci. Ovšem její skvělé plány a sny se pořád ne a ne uskutečnit. (Založil/a: al-ma)

Shifer
  9. 5. 2013, 20:56
Trošku se stydím, protože jsem opět soudila knihu od Wilsonové podle obalu a anotace a opět mě úplně dostala. Konec snění se mi líbil ještě víc než první díl. Ilustrace se mi ale vůbec nelíbí. Nick Sharratt sice kreslit umí, ale kvůli nim knížky od Wilsonové vypadají jako pro devítileté holčičky, což rozhodně nejsou.