Tygrova stezka

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-175-9

CooBoo (2012) 978-80-7447-175-9 480

Druhá kniha Tygří ságy.

Víra. Důvěra. Touha. Jak daleko byste zašli, abyste zachránili svou jedinou lásku?
Kelseyino poslední léto bylo šílené. Tak šílené, že by tomu nikdo nevěřil. Vedle toho, že musela bojovat s hordou zákeřných opic a putovat indickou džunglí, se zamilovala do Rena, tři sta let starého prince.
Nové nebezpečí teď Kelsey přinutí, aby se vydala za dalším indickým dobrodružstvím s Renovým bratrem, záporákem Kishanem a nepravděpodobná dvojice si začne klást otázky ohledně svého skutečného osudu. A Renův život visí na vlásku stejně jako pravda v Kelseyině srdci. (Založil/a: lera)

Colleen Houck Colleen Houck
*1969

RenataHopsinka
  2. 11. 2014, 13:59
Další díl tygří série. Musím, ale říct, že Tygrovo prokletí se mi líbolo víc. Je pravda, že ve větší části této knihy vystupuje Kishan, který je místy stejně okouzlující jako Ren, ale asi dávám více přednost bílému tygrovy před černým. V první knize byly úkoly, které museli hrdinové podstoupit více akční, v tomto dílu to bylo spíš o myšlení a šplhání. Vadila mi dost i citová nerozhodnost Kelsey, který byla v knize až moc zastoupena. Pokud by se tam vyskytovala v menší míře, dalo by to příběhu větší čtivost. Jinak se mi tato kniha velmi líbila a mámv plánu si půjčit další díly.
Evča Běhálková
  27. 9. 2014, 9:22
Máme tu pokračování! Tentokrát byla většina knížky s bráškou Rena - s Kišanem. Brečela jsem na začátku, brečela jsem v půlce, brečela jsem na konci. Celá tygří komunita se mi dostala do srdce, a jsem ráda. Takto úžasný příběh jsem ještě neviděla :)
Janice001
  4. 5. 2014, 19:46
Stejně jako 1. díl, je i tato kniha božská. Sem tam mi ukápla i ta slza. Ale naopak v 1. díle, kde jsem si zamilovala Rena, je v 2. díle favorit Kišan. :) Samozřejmě se to neobejde bez Kelseyny paličatosti a tendence: zkaž to nejlepší. Nic se nevyrovná konci u kterého nepadaly sem tam slzičky, ale já přímo řvala a brečela, jak děcko.
LucieTejchmanová
  23. 3. 2016, 15:58
Podobně jako 1. díl se mi tato kniha velice líbila. Začátek mě velice zaujal a část této knihy, hlavně s Kišanem, mě velice bavil. V tomto díle jsem přemýšlela o tom, jestli je Kišan lepší. Párkrát jsem se už rozhodla, ale vždy to Ren tak nádherně překazil, že jsem byla ráda :)
Rozhodně doporučuji celou sérii k přečtení :)