Prokletí krve

Originální název: Dreaming Awake

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-596-4

Baronet (2012) 978-80-7384-596-4 320

Pokračování románu Dnem i nocí.

Když se Theia Andersonová ve svých snech, které mnohdy připomínaly spíše noční můry, zamilovala do polovičního démona Hadena Blacka, netušila, že nakonec skončí v podsvětí jako jeho nevěsta, odsouzena strávit zbytek života ve společnosti bytostí, jež už jen svým vzhledem dokáží dohnat člověka k šílenství. Díky přátelům se oběma podaří z říše zla uniknout, ale pozemský svět se ukáže být stejně nebezpečným jako ten obývaný démony. A Theia bude muset brzy začít řešit otázku, zda dát přednost lásce, nebo rodině a přátelům. (Založil/a: lera)

Gwen Hayes Gwen Hayes

Kate
  23. 8. 2016, 11:58
Stejně jak hodnotí první díl Teola, bych dala ty tří odřené hvězdičky. Spisovatelka na začátku píše, že to je to nejlepší z ní. Není no. Stmívání je slabá první zamilovanost oproti tomuto. Jsou tam i pěkné části, dokáže to zaujmout a pěkně rychle se to čte. A líbí se mi to holčičí trio. Takové sympatické, milé, veselé, dobré, ve skutečném světě nepravděpodobné kamarádství. Musím přiznat, že jsem doufala, že není třetí díl. Uff. Pro takové dívky ve věku 13-ti let to musí být bomba. Asi jsem na to stará :)