Bez krve na rukou

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-299-7

BB art (2008) 978-80-7381-299-7 359

Bradfield truchlí, jeho největší fotbalová hvězda, střední záložník Bishop, v bolestech umírá. Diagnoza: rafinovaná vražda. Ale to je jen začátek, desítky mrtvých a zraněných po sobě zanechá výbuch, který otřese fotbalovým stadionem. Jde o teroristický útok? O osobní mstu týmu? Nebo o něco ještě vážnějšího? Tony Hill a Carol Jordanová musí hledat odpovědi na otázky, které dosud nepovažovali za možné. Hledají vraha, jehož si nedokážou představit (Založil/a: skjaninka)

Pend
  21. 11. 2013, 6:37
McDermidová opět nezklamala. Jeden z hlavních protagonistů se nešťastně připlete do cesty jednomu šílenci se sekerou a odskáče to vážným úrazem. K případu otravy, který patří mezi jejich tradiční případy, se přidá ještě výbuch na fotbalovém stadiónu, kde o pachateli víme, ale jeho pohnutky musíme odhalit. K mému zklamání celkem banální. Je potřeba říct, že kniha postrádá atmosféru prvních dílů možná i proto, že Tony to schytá hned na začátku.
Macinkacz
  26. 5. 2015, 17:16
Knihu jsem zdolávala hodně dlouho, nemohla jsem se do ní začíst, nevím čím to... Možná tím, že fotbalové prostředí mi nic moc neříká, možná proto, že Tony je "upoutaný" na lůžku a nemůže se tak horlivě zúčastnit celého vyšetřování, možná je to i tím, že tam figurují "cizinci" (ne že bych byla rasistka, ale...) Snad se někdy zadaří...