Až se tě Život zeptá…

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-181-0

BB art (2012) 978-80-7461-181-0 352

Život je dar Lucy Silchesterová přijde jednoho dne domů z práce a na koberci najde zlatou obálku s pozvánkou na schůzku se Životem. S vlastním životem. Termín si má stanovit sama. Připadá jí to neuvěřitelné, ale potom si vybaví, že o něčem podobném už četla v jakémsi časopisu. Stále se však nemůže odhodlat k rozhodujícímu kroku a určit čas a místo setkání. Nevede totiž nijak příkladný život – práce ji neláká a vyhýbá se rodině i přátelům. Po setkání s mužem, který se jí představí jako její Život, se ale všechno mění. Lucy poznává, že život je dar, jemuž by člověk měl věnovat pozornost, jakou si zaslouží. (Založil/a: lera)

fifakovaterka
  28. 9. 2015, 23:30
První kniha od Cecelie, která se mi četla tak těžce. Nemohla jsem se do ní vůbec začíst a tím jsem neměla vůbec chuť vzít knihu do ruky a konečně se někam pohnout, ale na druhou stranu příběh je originální. Nikdy jsem nečetla, neviděla ani neslyšela podobný příběh, jako byl tento.
janulka_ntl
  29. 1. 2014, 7:05
Kniha se mi líbila, opravdu můžu říct, že jsem se u ní dost nasmála, ale občas mě štvala hloupost hlavní hrdinky i když to patřilo k ději.