Dívka na zabití

Poprvé vydáno celosvětově: 1992

BB art - 2005
ISBN: 80-7341-504-6

BB art (2005) 80-7341-504-6 252

Hrdinka série detektivek Val McDermidové Kate Branniganová má soukromou detektivní kancelář v Manchesteru. Populární rockový zpěvák Jett ji požádá, aby vypátrala jeho dlouholetou přítelkyni a textařku Jettových písní Moiru, která záhadně zmizela. Kate však netuší, že nalezení Moiry je předehrou k vraždě. Ukáže se, že kontroverzní Moiry se chtělo zbavit hned několik lidí. Napínavý děj se odehrává v atraktivním prostředí šoubyznysu i v pochybných čtvrtích severoanglických měst. (Založil/a: skjaninka)

Buřinka
  24. 9. 2016, 12:25
Knihu jsem četla již před nějakou dobou, takže si detaily až tak moc nevybavuji, ale teď knihou listuji a osvěžuji si paměť :-) Hlavní hrdinka Kate Branniganová dostane za úkol vypátrat přítelkyni známého zpěváka. Zjistí však, že byla zavražděna. Pátrání ukáže, že zbavit se Moiry chtělo více lidí... Klasická detektivka, která nikoho neurazí...