Noxi - 2016
ISBN: 978-80-8111-290-4

Noxi (2016) 978-80-8111-290-4 240
Noxi (2012) 978-80-8111-120-4 240

Po dvaceti letech společného života Petr jednoho krásného nedělního rána Katce oznámí, že miluje jinou. Sbalí si věci a je pryč. Spolu s ním i láska ve kterou Katka věřila, společné sny, plány a budoucnost. Jak to má povědět Liv, sedmnáctileté dceři, která otce miluje? Jak má žít? Dokáže to? Překoná bolest a zradu? Ze začátku se to zdá nemožné, ale jak čas plyne a Katka si rekapituluje život, manželství, zjišťuje, že.... Jak to dopadne se dozvíte na stránkách této knihy protkané láskou, vírou v sebe samu, přátelstvím... Najdete v ní všechno, co naplňuje náš život. (Založil/a: lera)

Morsie
  22. 4. 2013, 10:31
Jeden z nelepších příběhů od paní autorky, tedy podle mě určitě. Líbí se mi, že je to zase takové normální, upřímné, no jednoduše ze života. Když jse knížku četla, připadalo mi, jako bych to prožívala já, nebo někdo od vedle koho znám. Autorka ví, jak k člověku/ženě promlouvat, a jak jí poradit! Protože si myslím, že tahle knížka není jen oddechové čtení, ale má v sobě i nějaké to poselství pro čtenářky. Ono není od věci občas otevřít oči.
kutikk
  4. 2. 2014, 10:15
Rychle přečtené, hodně předvídatelné, již od začátku jsem tušila, co se bude dít. A stále se opakující myšlenky hlavní hrdinky. A musím říct, že mě nudily emaily od kamarádek.
dolcevita
  28. 4. 2015, 12:19
Každá její kniha se čte sama. Pro mě je zatím TOP Duhový most. Každopádně knihu doporučuji. Tato autorka patří k mým oblíbeným.