Nejste tady poprvé

Nejste tady poprvé
Originální název: You have been here before

Středoevropské nakladatelství - 1996
ISBN: 80-86004-02-3

Středoevropské nakladatelství (1996) 80-86004-02-3 296

Praktická psycholožka Dr. Edith Fiore nám nabízí přesvědčivé důkazy o tom, že existuje spojitost mezi současným životem a dřívějšími existencemi. V knize přináší doslovné záznamy výpovědi pacientů, kteří se v hypnotickém stavu navracejí do svých minulých životů, aby se takto zbavili svých problémů a fobií.
Strach z výšek, způsobený pádem ze střechy gotické katedrály, odpor k sexu zapříčiněný brutálním znásilněním či nešťastnou láskou, bolesti hlavy, vyvolané podvědomými vzpomínkami na popravu stětím.
Vyprávění pacientů Dr. Fiore nás provede různými etapami lidské existence - setkáme se s mužem, žijícím v jeskyni, zabloudíme do středověku, ale seznámíme se i s příběhem důstojníka SS popraveného za velezradu.
A co je nejdůležitější, každý takový návrat do minulého života dotyčnému pacientovi přinesl úlevu, vedl k pochopení všech problémů a fobií, se kterými za Dr. Fiore přišel.
Po přečtení této knihy si jistě položíte otázku - kým jsem byl v předchozím životě? Protože na tomto světě nejste poprvé. (Založil/a: CarolineS)

Edith Fiore Edith Fiore

D.-e.-e.-
  23. 12. 2012, 21:39
I kdyby to nebylo skutečné, i kdyby žádné minulé životy neexistovaly, musím říci, že je to zajímavé čtení.