Proti všem

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-186-5

BB art (2012) 978-80-7461-186-5 480

Mistr akčních příběhů o mezinárodních spiknutích představuje nového hrdinu éry nového způsobu vedení boje. Příslušník námořní pěchoty SEAL jako tajný agent proniká do sítě mexických kartelů pašujících drogy do USA a odhaluje snahy Tálibánu uzavřít s nimi spojenectví, aby s jejich pomocí dostával do USA své lidi. Kniha napínavě líčí situace, do kterých se agent při této nebezpečné práci dostává on i ti, kdo mu pomáhají, a rovněž ukazuje složité a často konfliktní vztahy mezi nepřáteli USA, snažících se proniknout do země. (Založil/a: al-ma)

bronn
  4. 3. 2014, 12:18
Tato kniha je skvělá od začátku do konce, ani na okamžik nemůžu polevit soustředění protože by vás klidně mohl někdo střelit do zad :) celou dobu jsem si říkal že tohle se může opravdu stát, a pokud k tomu někdy dojde doufám že bude agent Moore pořád ve službě.
LuckaV
  18. 3. 2015, 12:52
Dávám jednu hvězdu za docela čtivost. Nic dalšího, co by se mi líbilo na příběhu, ve kterém se v jednom kuse zabijí, mučí a vraždí lidi, jsem nenalezla.
fish
  21. 4. 2013, 18:06
Dobrá kniha, nie až natoľko ako ryanovská séria, ale stále je to kvalitý príbeh, ktorý sa môže reálne odohrať / ak sa tak nestalo /. V tomto je pán Clancy majstrom.