Polibek stínů

Poprvé vydáno celosvětově: 2000

Epocha - 2012
ISBN: 978-80-7425-158-0

Epocha (2012) 978-80-7425-158-0 389

Druhá autorčina série se nese v podobném duchu jako Anita Blakeová: dočkáte se akce, napětí, lásky a erotiky.

„Jmenuji se Meredith Gentryová, ale to samozřejmě není mé pravé jméno. Neodvážím se jej po setmění vyslovit ani šeptem. Bojím se, že by to tiché slovo odnesl noční vítr až k citlivým uším mé tety, královny vzduchu a temnoty. Chce mě vidět mrtvou a já ani nevím proč."
Meredith Gentryová, princezna z Faerie, vystupuje v Los Angeles jako obyčejný člověk a živí se coby soukromý detektiv specializující se na nadpřirozeno. Ale teď byl vyslán královnin vrah, aby ji přivedl zpět, bez ohledu na to, jestli se jí to líbí nebo ne. Meredith se tak proti své vůli stává pěšákem ve hře své obávané tety. Práce, která ji čeká: užít si nepřetržitou společnost nejkrásnějších nesmrtelných mužů světa. Odměna: královská koruna a příležitost zůstat naživu. Trest v případě selhání: smrt.

Eroticky laděná fantasy série s detektivní zápletkou, ve které se objeví další z hrdinek, které disponují nadpřirozenými schopnostmi a mohou tak pomáhat řešit paranormální kriminální činy, ale skrývat také velký osud.
Meredith Gentryová disponuje určitým množstvím kouzelné krve, které je však dostačující, aby pracovala pro soukromou detektivní agenturu se zaměřením na paranormálno. Pro život v LA se však Merry rozhodla ze zásadnějšího důvodu. Je totiž potomkem královského rodu, ovšem právě z těchto důvodu se musí skrývat a Los Angeles jí pro to poskytuje bezpečný úkryt. Ovšem jen do určité chvíle. Merry jakožto potencionální královna Temného království zjišťuje, že Greyova agentura byla pověřena úkolem prověřit její pravou totožnost. Tak končí Meredithin exil a začíná boj o existenci i o její postavení v Říši kouzel. (Založil/a: Mišqule)

Nikolka001
  30. 9. 2014, 20:40
Polibek stínů je skvělá, akční, čtivá, erotická kniha, která mě velice překvapila a bavila po celou dobu čtení. Rozhodně doporučuji všem milovníkům fantasy žánrů, jelikož je to skvělý čtenářský zážitek. :)