Charles a Camilla

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Albatros - 2007
ISBN: 978-80-00-02067-9

Albatros (2007) 978-80-00-02067-9 420

Nejúplnější vylíčení jednoho z nejneobyčejnějších milostných příběhů naší doby. Uznávaný životopisec královny Alžběty a prince Philipa podává jedinečný portrét jejich syna prince Charlese a jeho životní lásky Camilly Shandové.Charles je dědicem trůnu, Camilla pravnučkou královské milenky. Zná je celý svět, ale jací jsou doopravdy? Proč jsou takoví, jací jsou? (Založil/a: Noctua)

Ducii
  23. 1. 2014, 10:07
Začátek, jak se tam líčí, kdo je s kým jak příbuzný atd je docela nuda. Ostatně kvůli tomu jsem knihu poprvé odložila, protože už jsem se tím prostě nedokázala prokousávat dál, navíc je člověk po chvíli už tak zmaten a má v tom takový guláš, že už se stejně neorientuje kdo jak a proč. Ke knize jsem se vrátila opět po asi dvou letech a se zaťatými zuby dočetla dokonce. Podobné knihy mne zajímají a baví, tahle ale byla dost těžkopádná. Především naprvní půlka. Takže doporučuji číst zhruba od poloviny:-)