Hrana rozkoše

Hrana rozkoše

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-2021-4

Ikar (2012) 978-80-249-2021-4 256

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit a nedovolí, aby v cestě jeho tužbám stála nějaká pravidla. Jediné, čeho se bojí, je skutečná láska… Dylan shromažďuje informace pro novou knihu a přitom se seznámí s Alecem. Ten jí nabídne neopakovatelný vhled do vztahu plného bolesti a rozkoše, pokud se mu ovšem plně odevzdá. Pyšná Dylan je přesvědčená, že ji Alec nezlomí… ale brzy v sobě objeví pocity a touhy, o kterých neměla tušení. Alec je zkušený dominant, a proto ho city k té zvláštní, nepoddajné ženě zaskočí. Dokáže se sám vzdát bezpečných mantinelů a poslechnout své srdce, aby si udržel ženu, která ho poprvé v životě srazila na kolena? (Založil/a: lera)

Eve Berlin Eve Berlin

VerenaLord
  17. 1. 2017, 14:33
Na to jak velikou reklamu knihy měly (relativně), tak jsem očekávala něco, co se dá alespoň trochu číst, ale tohle se vážně nedalo! Ani za střízliva, ani se sklenkou vína. Prostě brak nejhorší možné kvality.
Lucy Sisk
  10. 4. 2014, 12:37
Rychlé na čtení, ale obsahově je to stejné jako první kniha, kterou jsem od autorky přečetla. Nikdy více, bych se do toho nepustila.
Adri-Anna
  29. 12. 2012, 13:37
Zajímavé oddechové počtení vhodné do vlaku, autobusu i na doma - čte se jedním dechem. Trošku mi vadila ta okamžitá zamilovanost hlavních a jediných postav knihy, která se s nimi táhla až do konce. Asi to bylo nutné k odlehčení BDSM tématu.
MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 10:23
Nudné, nezajímavé. Čekala jsem od toho mnohem více, ale jak to bývá ne všechny knihy, které mají velikou propagaci za něco stojí.
23.44
  9. 1. 2014, 16:06
Přečetla jsem to rychle, nic náročného. O tom, že všichni máme nějaké bolístky z dětství, které určují naše chování. Zajímavý pohled pod pokličku SM.
cachanell
  13. 5. 2014, 20:40
Pro mne celkem plytké čtení. Pár sexuálních scén, pár popisných a vcelku žádný děj. Na knihu rychle zapomenete a v podstatě vám nic nepřinese.
Emmilli
  10. 9. 2014, 21:09
Bohužel musím říct že je to snad to nejhorší co jsem kdy četla. Kniha nemá prakticky žádný děj je to nudne čtení. Naštěstí se to četlo rychle a ani závěr mě nijak neohromil. Znovu už bych urcite nečetla
marr13
  10. 3. 2013, 11:56
V americe je hodně rozšířený tento typ knih. A protože je jich hodně, tak musím napsat, že zrovna tahle je jedna z méně povedených. A musí se to brát jako určitý druh knih a pak je psána dobře.Pokud bych mohla doporučit nakladatelům, tak jsou zajímavější příběhy s touto tématikou od spisovatelů jako Shayla Black,Cherise Sinclair. Ale je to opravdu taková oddechovka a spíše jako elektronická kniha.
Jinak, ale děkuji, že i tak se u nás něco takového vydalo.
Co se týče překladu, taky se mi zdá poněkud strohý.
KamcaR
  19. 1. 2013, 11:41
Nevím, jestli to bylo překladem, ale zklamalo mě to. Snad nikdy jsem nečetla knihu, která by si vystačila s tak malou slovní zásobou. Některé výrazy, přirovnání a popisy se opakují mockrát, postavy se vlastně nevyvíjejí, protože už od prvních kapitol je jasné, jak jsou na tom, i když si to zdánlivě uvědomí až v závěru knihy. A od začátku je také odhadnutelný děj, autorka si nepřipravila žádné překvapení a ani sonda do BDSM praktik mu nepomůže. A vzrušení? Třeba Ken Follett nebo Sandra Brownová umějí v popisech erotických scén vzrušit daleko víc, aniž by si hráli na erotickou literaturu, nemluvě o Beatrice Smallové a jejích na děj, jazyk i romantiku bohatých knihách...
Camillque
  24. 12. 2013, 0:22
brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,