Hrana rozkoše

Hrana rozkoše

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-2021-4

Ikar (2012) 978-80-249-2021-4 256

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit a nedovolí, aby v cestě jeho tužbám stála nějaká pravidla. Jediné, čeho se bojí, je skutečná láska… Dylan shromažďuje informace pro novou knihu a přitom se seznámí s Alecem. Ten jí nabídne neopakovatelný vhled do vztahu plného bolesti a rozkoše, pokud se mu ovšem plně odevzdá. Pyšná Dylan je přesvědčená, že ji Alec nezlomí… ale brzy v sobě objeví pocity a touhy, o kterých neměla tušení. Alec je zkušený dominant, a proto ho city k té zvláštní, nepoddajné ženě zaskočí. Dokáže se sám vzdát bezpečných mantinelů a poslechnout své srdce, aby si udržel ženu, která ho poprvé v životě srazila na kolena? (Založil/a: lera)

Eve Berlin Eve Berlin

Adri-Anna
  29. 12. 2012, 13:37
Zajímavé oddechové počtení vhodné do vlaku, autobusu i na doma - čte se jedním dechem. Trošku mi vadila ta okamžitá zamilovanost hlavních a jediných postav knihy, která se s nimi táhla až do konce. Asi to bylo nutné k odlehčení BDSM tématu.
Lucy Sisk
  10. 4. 2014, 12:37
Rychlé na čtení, ale obsahově je to stejné jako první kniha, kterou jsem od autorky přečetla. Nikdy více, bych se do toho nepustila.
MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 10:23
Nudné, nezajímavé. Čekala jsem od toho mnohem více, ale jak to bývá ne všechny knihy, které mají velikou propagaci za něco stojí.
23.44
  9. 1. 2014, 16:06
Přečetla jsem to rychle, nic náročného. O tom, že všichni máme nějaké bolístky z dětství, které určují naše chování. Zajímavý pohled pod pokličku SM.
cachanell
  13. 5. 2014, 20:40
Pro mne celkem plytké čtení. Pár sexuálních scén, pár popisných a vcelku žádný děj. Na knihu rychle zapomenete a v podstatě vám nic nepřinese.
Emmilli
  10. 9. 2014, 21:09
Bohužel musím říct že je to snad to nejhorší co jsem kdy četla. Kniha nemá prakticky žádný děj je to nudne čtení. Naštěstí se to četlo rychle a ani závěr mě nijak neohromil. Znovu už bych urcite nečetla
marr13
  10. 3. 2013, 11:56
V americe je hodně rozšířený tento typ knih. A protože je jich hodně, tak musím napsat, že zrovna tahle je jedna z méně povedených. A musí se to brát jako určitý druh knih a pak je psána dobře.Pokud bych mohla doporučit nakladatelům, tak jsou zajímavější příběhy s touto tématikou od spisovatelů jako Shayla Black,Cherise Sinclair. Ale je to opravdu taková oddechovka a spíše jako elektronická kniha.
Jinak, ale děkuji, že i tak se u nás něco takového vydalo.
Co se týče překladu, taky se mi zdá poněkud strohý.
KamcaR
  19. 1. 2013, 11:41
Nevím, jestli to bylo překladem, ale zklamalo mě to. Snad nikdy jsem nečetla knihu, která by si vystačila s tak malou slovní zásobou. Některé výrazy, přirovnání a popisy se opakují mockrát, postavy se vlastně nevyvíjejí, protože už od prvních kapitol je jasné, jak jsou na tom, i když si to zdánlivě uvědomí až v závěru knihy. A od začátku je také odhadnutelný děj, autorka si nepřipravila žádné překvapení a ani sonda do BDSM praktik mu nepomůže. A vzrušení? Třeba Ken Follett nebo Sandra Brownová umějí v popisech erotických scén vzrušit daleko víc, aniž by si hráli na erotickou literaturu, nemluvě o Beatrice Smallové a jejích na děj, jazyk i romantiku bohatých knihách...
Camillque
  24. 12. 2013, 0:22
brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,brak, brak,