Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Spřízněni krví

91%
5 11
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Spřízněni krví
Autor:


Nejnovější vydání:
Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3738-1
Počet stránek: 264
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Knižní klub (2012) 978-80-242-3738-1 264

Když Mark Shillingford komentuje dostih, v němž jeho dvojče, sestra Clare, vynikající a úspěšná žokejka, skončí až na druhém místě, neubrání se podezření. Jako profesionální dostihový komentátor ví, že měla zvítězit. Byl dostih zmanipulovaný? Prohrála úmyslně? Proč by to ale udělala? Ještě týž večer se Mark svěří se svými pochybnostmi Clare, která ale po prudké hádce odejde. Je to naposledy, kdy Mark vidí svou sestru živou – o několik hodin později Clare padá z balkonu jednoho londýnského hotelu. Mark, zničený její smrti a pocitem viny, začíná hledat vysvětlení celé podivné události a odpovědi na dvě otázky: Proč Clare ztratila dostih? A proč si vzala život? Pokud si ho skutečně vzala sama… (Založil/a: lera)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

ETmimo
100% 100% 100% 100% 100%
  5. 3. 2013, 21:46
Felixe jsem téměř zavrhla, než se mi naštěstí dostala do rukou tato kniha a vzbudila ve mně naději, že "francisovky" nejsou ještě definitivně ztraceny.
Tradiční hrdina oplývající neutuchající silou zvládat všechny nástrahy a krizové situace s racionální rozvahou, kritickým myšlením a zvláštním nadáním pro skládání střípků kusých informací do jednolitého obrazu zločinu. Nebo ještě tradičněji - více zločinů zároveň. Na dostihovém podkladě - tradičně - tentokrát také v zajímavé roli komentátora řeší především svou vlastní rodinu. Psychologie, napětí, překvapení a mnoho dalšího. Těším se na další!!