Sama bych se v nebi bála

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Triton - 2012
ISBN: 978-80-7387-538-1

Triton (2012) 978-80-7387-538-1 109

O prvních dvou dětech, které přišly do její rodiny, napsala Ludmila Janáková knihu Dary se přece nevracejí. Volné pokračování této knihy je o třetí holčičce, která přišla do rodiny ve svých pěti letech. Eliška byla od začátku dítětem se zvláštními projevy a trvalo dlouho, než jí byla stanovena diagnóza. Právě o hledání diagnózy, o sžívání s Eliškou a o tom, jak se dítě s deprivací a s handicapeme může projevovat a jak může obohacovat své blízké, je tato kniha. (Založil/a: Keatin)

Ludmila Janáková Ludmila Janáková
*??.??.1969

Keatin
  19. 10. 2012, 21:52
Kniha, která neskutečně pohladí na duši a vleje optimismus do duše. Obdivuji paní Ludmilu Janákovou, to, s jakou vervou se vrhla do neznámých vod a bravůrně se v nich naučila plavat. Zážitky, eskapády, sžívání s Eliškou, to všechno bylo pro mě velice zajímavé, poučné a mohu k přečtení jen doporučit. Je to jedna z těch knih, která pobaví, "poučí" takovým způsobem, že to ani nevnímáte a je prostě a jednoduše dobře a od srdíčka (i když tohle slovní spojení nesnáším) napsaná.
Dumbicek
  31. 3. 2016, 14:06
U těchto knih je mi vlastně skoro jedno jak jsou napsané,protože je pro mě důležité co je tam napsáno. Obdivuji paní Janákovou jak si s tím vším dokáže poradit,protože já nevím zda bych na to měla. Ovšem tohle se mi líbilo - nejen to co jsem četla,ale bylo to i pěkně napsané.