Luční kvítí

Alpress - 2015
ISBN: 978-80-7466-730-5

Alpress (2015) 978-80-7466-730-5 323
Alpress (2012) 978-80-7466-074-0 328

Dokud se Emma nezraní, vůbec si neuvědomuje, jak ji kariéra zcela pohltila. Zhroutí se jí svět. Nezbude jí než vrátit se do Austrálie a převzít nečekané dědictví po babičce. Aby mohla starou farmu prodat, musí co nejdřív vyklidit všechno harampádí. Nalezené staré dopisy a fotografie její rozhodnutí zvrátí. Není to však jen tajemství, co ji nutí zůstat... (Založil/a: al-ma)

Kimberley Freeman Kimberley Freeman

katusinka
  9. 7. 2013, 22:39
Sice nerozumím tomu, proč se kniha jmenuje tak jak se jmenuje, stejně tak mi k ději nesedí obálka knihy - to vše z ní dělá na první pohled "laciný ženský román", kterým kniha rozhodně není. Příběh je napínavý, dojemný, čtivý...prolínání minulosti a přítomnosti zahrálo na mou melancholickou strunu. Objevit tuto knihu bylo jako objevit perlu v ošklivé skořápce, prostě byste to do ní neřekli. Dlouho po přečtení jsem ten příběh ještě měla v hlavě a mrzelo mě, že se s ním musím rozloučit:)