Co nesmíte vědět!

Co nesmíte vědět!

Podtitul: Celý západní svět patří jen několika rodinám a nyní chtějí zbytek

Originální název: Was Sie nicht wissen sollen
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

ANCH BOOKS - 2012
ISBN: 978-3-9814301-4-1

ANCH BOOKS (2012) 978-3-9814301-4-1 383

Šokující detaily ďábelských úmyslů, při jejichž čtení vám ztuhne krev v žilách. Ano, podtitulek už to prozradil: velká část lidstva má být kvůli tomuto záměru obětována: miliardy nic netušících lidí, kteří nikomu nic neudělali, musí zmizet! Autor v této publikaci vám prozradí jak a proč. Dozvíte se jména těch, jež stojí v pozadí a ukáže vám také, co můžeme společně udělat, abychom tento šílený projekt překazili.

Autor v knize vysvětluje neobyčejně jednoduchým a srozumitelným stylem fungování bankovního a finančního systému, jak a proč vzniká inflace a jak se jí dá zabránit. Kromě toho píše jmenovitě o lidech v pozadí, kteří řídí náš svět. (Založil/a: NIPPON)

Michael Morris Michael Morris

nechapacka84
  15. 5. 2013, 22:21
nuž... v prvom rade je treba povedať, že je sktočne dobre, že táto knížka vyšla v naších končinách. Premiera záujmu verejnosti o konspiračné teórie, alebo aby som neurazil tak alternatívné výklady, totiž sposobila to, že je dnes ľahké stratiť sa dokonca i v tejto oblasti... (čo by iste mohli mnohí považovať, len za rafinovanú prácu tajných služieb ;) )
Každopádne je kniha v podstate zhrnutím tej "oficiálnej" či najviac proklamovanej konspiračnej teórie.
Prvú časť považujem ozaj za skvelú. smelo by som za ňu dal i 5 hviezd. Postupom textu bohužiaľ začína knížka nudiť a záver???....to je snáď reklama na východnú mystiku, ezoteriku či týždennik Přemka Podlahy. Takže nakoniec u mňa len 3 hviezdy
btw: Harry Potter?? sága tvilight?? spoločnosť zlatého,čierneho,bieleho,červeného a zeleného tygra??? WTF
Hejhula
  4. 3. 2013, 20:34
Strhující čtení! Myslela jsem, že to bude ekonomická příručka, ke které souběžně zvládnu ještě knihu "s příběhem", ale nemohla jsem se odtrhnout. Je to neuvěřitelné! A jestli je to všechno pravda, máme se tedy na co těšit! Teď mám pořád nutkání koupit trvanlivé potraviny, zorat zahrádku a zasadit brambory, koupit kravku, králíky a slepice, vybrat všechny peníze z banky, zahodit kreditku... Rozhodně to není čtení, po kterém klidně usnete s vírou, jak jsou Vaše peníze v bezpečí za masivní bankovní zdí...
sourekm
  13. 10. 2014, 19:42
Autor v knize přednáší jako na esoterice. Během výpravy jsem měl pocit, jako by se se mnou osobně bavil a přesvědčoval mě. Překvapovalo mě, jak naivně předpokládal co si o jeho přednáškách čtenář myslí. Takové knihy se líbí snad jen těm, kteří na konspirační hypotézy opravdu věří.