Magie krve

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-195-2

Fantom Print (2012) 978-80-7398-195-2 288

Kate Danielsová se „stará" o paranormální problémy, jež nikdo jiný nechce řešit, zvlášť pokud se týkají společnosti kožoměnců v Atlantě. Když ji povolají k prošetření rvačky v Ocelovém oři, baru na hranicích mezi územím kožoměnců a nekromantů, rychle zjišťuje, že se ve městě objevil nový hráč. Starý tisícovky let, a co víc, bojoval v nesčetných válkách po boku jejího otce. Kdo ví, jestli tenhle protivník nebude moc velké sousto i pro Kate a Currana, Pána šelem. Protože tentokrát bude muset Kate čelit vlastní rodině… (Založil/a: Snicketka)

Christine
  16. 12. 2014, 17:30
Opět úžasný díl plný akce a napětí. Ač je to k podivu, zatím se mi každý další díl líbí víc a víc než ty předchozí. Ilona se zlepšuje a já si začínám oblibovat i vedlejší postavy. Navíc si myslím, že má spisovatelka stále, co vyprávět. K té hlavní a největší bitvě totiž ještě nedošlo. Máme se na co těšit!