Bouře ve stínech

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Zoner press - 2012
ISBN: 978-80-7413-202-5

Zoner press (2012) 978-80-7413-202-5 440

Hrad Spein! Podaří se Haroldovi a jeho přátelům projít hrůzostrašným Palácem kostí až na místa, kam lidská noha po staletí nevstoupila, a zachránit Sialu? Harold a jeho podivný doprovod, sestávající z urozených elfů, kapitána královských stráží nebo gobliního šaška, trpaslíka a gnóma, konečně dorazili do cíle své cesty. Jenže tím jejich dobrodružství rozhodně nekončí, vlastně teprve začíná. Šikovný zlodějíček musí projít osmi úrovněmi strašidelného Paláce kostí, aby z hrobky generála Groka vyzvedl Duhový roh, mocný artefakt, který jediný může zachránit Sialu. (Založil/a: Snicketka)

Alexej Pechov Alexej Pechov
*1978

joeblack
  11. 10. 2016, 15:22
Hodně bravurně zakončená trilogie, kde děj je napínavý až do poslední věty. Všechny palce nahoru. Za mě jednoznačných 95%.
Macik
  26. 11. 2012, 0:08
Víc než důstojné zakončení krásné trilogie. Více v moji recenzi zde: http://www.mfantasy.cz/2012/11/boure-ve-stinech-posledni-setkani-s-haroldem/