Vášeň

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1492-0

Fragment (2012) 978-80-253-1492-0 256

Kaitlyn a jejím přátelům se podařilo získat úlomek čistého křišťálu od Bratrstva. Ten může zničit zrůdný krystal pana Zetese, který páchá zlo. Nejprve však musí najít místo, kde je krystal schovaný. Kaitlyn se proto rozhodne pro návrat do institutu, protože jako tajný špeh má šanci úkryt najít. Podaří se skupině nadaných studentů porazit pana Zetese? Jaké nebezpečí hrozí Kaitlyn? (Založil/a: Snicketka)

Nikolka001
  25. 1. 2014, 21:12
Čekala jsem, že bude třetí díl lepší než druhý, a nemýlila jsem se. Byl rozhodně lepší, napínavější a čtivější. Bohužel prvnímu dílu této série se nevyrovná. :)
Dumbicek
  3. 12. 2015, 8:48
Po druhém díle jsem čekala, co bude dál a vůbec jsem nebyla zklamaná. Třetí díl se mi líbil stejně jako první. Takové pohodové čtení na dopoledne. Jsem i ráda jak to dopadlo, protože mám slabost pro záhadné hrdiny.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 18:26
Vážně moc se mi líbilo, že jsem si nebyla jistá, jestli Kaitlyn bude s Robem, nebo s Gabrielem. S koncem jsem ale byla spokojená, protože vyhrál můj favorit. :))
jarcaburca
  17. 3. 2013, 14:12
Asi nejlepší díl Temných vizí. S koncem jsem byla naprosto spokojená. Kaitlyn je mi hodně sympatická. Je to docela dobře napsané. Taková nenáročná knížka na jeden den, za kterou jsem hodně ráda. :-)
martinexa
  15. 9. 2016, 14:43
Na můj vkus byl ten konec moc uspěchaný. Ale tak vezmu v potaz, že je to literatura pro náctileté. Nebylo to tak hrozné. Musim, ale říct, že první díl je z toho nejelpší.