Den bez masa

Den bez masa

Slovart - 2012
ISBN: 978-80-7391-604-6

Slovart (2012) 978-80-7391-604-6 240

V roce 2009 zahájili Paul, Stella a Mary McCartneyovi kampaň Bezmasé pondělí (může to však klidně být třeba pátek). Jednoduchým způsobem nám ukazují, jaký význam má snížení spotřeby masa pro ochranu životního prostředí i naše zdraví, a usnadňují nám dodržování jednoho bezmasého dne v týdnu. Kuchařka obsahuje jídelníček na 52 týdnů v roce - dva hlavní recepty plus čtyři další nápady na každý bezmasý den. Najdete v ní recepty na svěží jarní polévky, nápadité letní saláty, chutné podzimní zapékané pokrmy i sytá zimní dušená jídla, budou vás lákat třeba lívance s dýní, sicilské těstoviny s květákem, mexický kukuřičný koláč, teplý sendvič s mozzarellou nebo muffiny s cibulí a ořechy. Do kuchařky přispěli recepty nejenom Paul a Stella McCartneyovi, ale i další slavné osobnosti a šéfkuchaři zapojení do kampaně. (Založil/a: al-ma)

Paul McCartney Paul McCartney
*18.06.1942