Originální název: Split second

Mladá fronta - 2008
ISBN: 80-204-1418-5

Mladá fronta (2008) 80-204-1418-5 418
Mladá fronta (2007)

Zlomek vteřiny stačí na to, aby člověk přišel o život nebo o svou kariéru. Zlomek vteřiny změnil i život dvou úspěšných agentů FBI. V roce 1996 agentu Kingovi zastřelili před očima kandidáta na prezidenta a jeho kariéra tak skončila. O osm let později velitelce ochranky Maxwelové unesou kandidáta na prezidenta. Spolu začnou řešit nový i starý nevyřešený případ (Založil/a: skjaninka)

Terůů
  10. 2. 2013, 17:59
Tušila jsem, že Parks je pěkný sviňák, už od začátku se mi moc nezdál. Úžasná a opravdu velmi čtivá detektivka. Sice jsem se jeden moment trošku ztratila v ději, ale pak se to všechno vyjasnilo. Paráda!
tomdra
  27. 2. 2013, 13:00
Od začátku jsem ani netušil, že federální policista Parks je do toho všeho taky zapleten. Ale konec byl jako vždy šťastný. Agent King a agentka Maxwelová skončili spolu.
katka994
  5. 10. 2010, 18:04
Nádherná knížka.Strhující děj a vynikající zápletka.U této knížky jsem se nenudila,moc mě bavila a natolik pohltila,že sem ji přečetla za den celou.Doporučuji přečíst.

---------------------