Poklad

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-234-3

BB art (2012) 978-80-7461-234-3 304

Tory Brennanová a její přátelé narazí v Charlestonu na stopu po dávném pirátském pokladu. Ocitají se na nebezpečné cestě plné zákeřných pastí, bezhlavých mrtvol a tunelů zalitých vodou. Poklad ale nehledají jen kvůli dobrodružství… v sázce je osud ostrova Loggerhead. Jejich nadpřirozené vlčí schopnosti mohou být jedinou šancí, jak překonat všechny nástrahy. Po pokladu totiž pátrá i někdo další… Tory a její přátelé se musí spojit, aby zachránili svůj ostrov, práci svých rodičů i svou budoucnost. (Založil/a: al-ma)

Dixiee
  2. 4. 2016, 21:51
Oproti prvnímu dílu, který měl v sobě cosi tajemného a originálního, když Viráti poznávali své schopnosti, je druhý díl trošku nudný. Zápletka s pokladem na záchranu ostrova je tak neuvěřitelná, jak je předvídatelný celý zbytek děje. Nejedná se o vysloveně špatné dílo, je to čtivé a svižně napsané, přesto jsem trošku zklamaná. Takže uvidíme, co bude dál.