Snědla dětem sladkosti

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Eroika - 2012
ISBN: 978-80-87409-14-5

Eroika (2012) 978-80-87409-14-5 200

Deset let po vydání své veleúspěšné prvotiny Skladatelka voňavého prádla přichází Martina Formanová s volným pokračováním, autobiograficky laděnou knížkou Snědla dětem sladkosti. Autorka vtipným stylem přibližuje čtenáři nejen svou každodenní realitu - přesazení do odlišné země a kultury, uvykání venkovu, výchovu dospívajících dvojčat, vlastní plány a sny -, ale dokáže humorně reflektovat i vážnější životní okamžiky. (Založil/a: jatox)

alča87
  8. 3. 2013, 9:23
Po přečtení knihy jsem si jistá, že už od paní Formanové nic číst nebudu. Sice je to oddychovka, ale myslím až moc :). Nečekala jsme, že to bude až tak "autobiografické". Osobnost autorky mě nezájíma, tak mě nezaujala ani kniha.
Ale jednou jsem se zasmála - první hvězdička a je to krátké - druhá hvězdička. :)
borntolive
  22. 5. 2014, 11:04
Pokud zrovna nemáte chuť na Dostojevského, bude to fajn. Smála jsem se, přikyvovala, souhlasila. Pro mě to prostě má šťávu, protože takový je život. Když ze sebe sloupneme filozofické úvahy o smyslu života, vážnost a pocity, jak intelektuální jsme, objeví se holé jádro - obyčejný život, který je nám všem tak známý. A ten uměla dát na papír Martina Formanová a mě to bavilo.
AgnesB
  15. 2. 2013, 5:49
Moc pěkně se to četlo. prostě normální ženská .. žádná celebrita... doporučuju k přečtení......oddychovka
GODZILA
  19. 1. 2014, 12:23
Tuto knihu jsem četla jako druhou od paní Formanové a zase mě to pěkně pohladilo po duši, je vidno, že peníze lidi jen tak nezmění, pokud jsou už dobrými od narození..je to oddechovka a velká pohoda...myslím, že se to dá v pohodě přečíst kýmkoliv
veronika164
  26. 3. 2013, 20:17
Výborný lehký čtení o běžných věcech, úvahách a starostech paní Formanové. Pro náročnější čtenáře vhodné jako knížka na dovolenou