Pekelná třída a ďábelský víkend

Pekelná třída a ďábelský víkend Originální název: Pekelná třída a ďábelský víkend

Albatros - 2007
ISBN: 978-80-00-01940-6

Albatros (2007) 978-80-00-01940-6 164

Boříkova holešovická parta a víkend v penzionu Irma. Zábavné čtení pro starší děti.
Víkendovou akci v penzionu Irma, kolem které se tentokrát všechno točí, vymyslela známá holčičí dvojka Teckertová s Palhounovou. Na tajný víkend bez rodičů pozvaly nejen Boříka, Čendu, Mirka a Aleše. Dostaví se překvapivě i třídní recidivista Šteky, šplhoun Bohoušek a další holky. Víkend prožijí pod heslem: Jaké kariéry dosáhnu, až budu o deset let starší... Jak se na víkend připravovali, jak do své vymyšlené budoucnosti promítli představy svých rodičů a jak to všechno dopadlo? Opět s rozvernými ilustracemi Adolfa Borna. (Založil/a: vladislaus)

Vojtěch Steklač Vojtěch Steklač
*21.10.1945

Adenoid Hynkel
  23. 8. 2016, 14:51
Kniha náležící do Boříkových lapálií, řadě knih, které se podílely na mém dětství, bohužel tahle poněkud slabší. Nebo přinejmenším si ji takhle pamatuji. Nedávné přečtení mě v tomto názoru utvrdilo. Jak dokáží určité Steklačovy knihy nevinně pobavit, dovedou některé zklamat.