Úplná prázdnota

Úplná prázdnota Originální název: Úplná prázdnota

Erika - 1998

Erika (1998) 181

Sedmnáctiletý Tomáš Fait - hlavní postava - je závislý na pervitinu. Zezačátku má z drog strach a občas kouří jen trávu, ale jelikož nechce vypadat před staršími kamarády jako malý kluk, tak to zkusí s nimi. Stále si říká, že on nemůže být závislý a proto bere jen občas. Jeho otec je alkoholik a stále se s mámou hádá, Tomáš se doma necítí dobře a proto se stýká s kamarády, se kterými tráví veškerý volny čas. S mámou se hádá a později utíká z domova a přespává u kamaráda Jakuba. Vždy se ale vrátí domů. Jeho rodiče se nadobro rozvedou a jeho matka si domů přivede Milana, který se mu snaží nahradit tátu, který se o něj moc nezajímal. Po větších hádkách však vždy uteče k Jakubovi. Začne být závislý na pervitinu, začne okrádat své nejbližší... (Založil/a: Luczynka)

Iveta Vochalová Iveta Vochalová
*12.12.1979

Alča25
  27. 3. 2013, 18:42
Tato knížka mě tedy pořádně chytla za srdce... Sice nemám ve svém okolí nikoho, kdo by měl takové problémy, ale... Opravdu všem mladým (i starším) doporučuji se ji přečíst.
Endyna551
  5. 2. 2014, 21:08
Knížka ÚPLNÁ PRÁZDNOTA, je nejlepší kniha, kterou jsem kdy přečetla. Brečela jsem u ní asi 5x a po té, co jsem jí přečetla, jsem nemyslela na nic jiného než na příběh této knihy, určitě bych doporučila čtenářům a čtenářkám aby si jí přečetli. Po pravdě, ani se mi nechtěla vracet do knihovny.