Kde je ta holka?

Kde je ta holka?

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-87530-18-4

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-87530-18-4 320

Charlotte, hlavní hrdinka tohoto románu, je úspěšná a uznávaná podnikatelka v oboru PR, má svou vlastní firmu, spoustu peněz a pohledného přítele. Zároveň však je neurotická, přepracovaná a pesimistická. Jednoho dne, cestou do práce, narazí na objížďku. Během této „odbočky“ se setkává se svým o deset let mladším já. Zjišťuje, že tehdy byla mnohem bezstarostnější a pohodovější. Charlotte se svému mladšímu já snaží předat získanou moudrost a nabyté zkušenosti, aby se vyvarovalo zbytečných chyb. Brzy se však i ona dozvídá cosi podstatného…
Vydal: Radioservis, a.s., Agentura Kristián, s.r.o. (Založil/a: lera)

PeťkaW.
  31. 3. 2013, 11:46
Musím říct, že jsem čekala po přečtení recenzí a vyslechnutí různých názorů, o něco víc. Děj odsýpal, styl psaní je čtivý, ale vadily mi nejrůznější překlepy a chyby v textu (což není sice chyba autorky, ale nakladatelství, ale zážitek z knihy to zkrátka poznamená). Potkat své mladší já je rozhodně originální nápad, který se cení a člověk musí nad některými věcmi opravdu popřemýšlet, a to se mi líbí. Není to jen bezduchý románek pro ženy, ale najdou se tu i zajímavé myšlenky a podtext. Ale ani to mě nedává důvod dát víc hvězdiček. Zkrátka takový lepší průměr.
teite
  12. 5. 2014, 10:18
Oddychové čtení, vcelku nápaditá zápletka, ovšem nic hlubokého. Dialogy plynou přirozeně, takže v rámci žánru takový lepší průměr.
knihomotýl
  4. 5. 2014, 21:16
Další oddychová kniha od A. Potter. Upřímně jsem od knihy očekávala více: Pořád jsem si říkala, kdy přijde to vyvrcholení... a žádné na obzoru. Byla jsem hloupá, když jsem od takové knihy očekávala bůhvíco. :) Kniha opět nehorázně předvídatelná, místy až roztomilá Prostě příběh jedné obyčejné ředitelky PR agentury. ;)
LaBomba
  6. 2. 2014, 0:02
Je to milá oddechovka, která potěší. Líbí se mi zakomponování malého kouzla do příběhu,což dělá autorka velmi ráda. Na oddechové odpoledne kniha jako dělaná.
Honey_star
  5. 4. 2013, 8:24
Za mě zatím nejslabší Alexandřina knížka. Téma se mi sice líbilo, ale mám dojem, že by se z toho dalo vytěžit víc i víc komických situací. Jinak byla kniha čtivá a milá, ale nejspíš za pár týdnů zapomnenu, že jsem ji vůbec četla...
Editt
  17. 3. 2013, 15:45
Jsem trochu zklamaná. Příliš vleklý a nudný začátek, hrozně dlouho tvalo, než se začalo něco dít. Nebylo to ani tak vtipné, jak jsem očekávala. Třeba u Není přání jako přání jsem se nasmála daleko víc.

Katoba
  30. 12. 2012, 14:02
Moje první přečtená knížka od A. Potter. Jde o klasický román ve stylu Sophie Kinselly - žena kariéristka, která provede nějaký průšvih. Nakonec ale všechno dobře dopadne :) Určitě doporučuji ;)