Detektiv Kalle má podezření

Detektiv Kalle má podezření

Albatros - 2008
ISBN: 80-00-02133-1

Albatros (2008) 80-00-02133-1 150

Kdo je detektiv Kalle? Přece ten nejlepší pátrač, a to je mu teprve třináct let! Jeho první případ se odehrává během prázdnin v švédském městečku Lillköpingu, kde se po několika letech zničehonic objeví strýček Kallovy kamarádky Evy-Lotty. Strýček se ovšem chová víc než podivně neustále se zajímá o zříceninu na návrší, v noci leze oknem z pokoje, kupuje si zcela nevhodné věci, horlivě pročítá noviny, a to není zdaleka všechno Kallovi je hned jasné, že tohle není jen tak. Něco podezřelého se chystá a on musí vypátrat co, než bude pozdě! Vyšlo: Svěřte případ Kallovi Kalle Blomkvist.

charlie.vlcak
  23. 1. 2012, 22:25
Na rozdíl od Pippi, která mi přišla od začátku do konce trhlá (nic ve zlým, vždyť byla..), tohle mi přišlo docela uvěřitelný, takže mě to polklo víc. Ovšem, je to už nějakej pátek.
Eventful
  20. 7. 2015, 1:44
Nic dech beroucího, ale splnilo to účel zábavné dětské detektivky. Nicméně četla jsem i lepší kousky od Astrid. I celkově v oblasti dětských detektivek se najde spousta lepších knih.
Michaela Furiakova
  14. 3. 2016, 22:00
jako malá jsem tuto knížku četla stále dokola a oblíbenost detektivek (J. Nesbo) mi zůstalo do dneška. Krásná dětská knížka
Uzavřený_účet_25567
  22. 10. 2013, 18:48
skvělá detektivka. ale na to, že mu je teprve 13, tak mu to pálí sakra dobře. Působí to proto trošku přitažené za vlasy.