Holky na vodítku - Jmenuji se Ester

Holky na vodítku - Jmenuji se Ester Originální název: Holky na vodítku - Jmenuji se Ester

Albatros - 2007
ISBN: 978-80-00-01949-9

Albatros (2007) 978-80-00-01949-9 148
Albatros (2002)

Ester je dívka z početné rodiny, kde se sice všichni mají rádi, ale nikdo se o nikoho příliš nestará. Ester doma pociťuje nedostatek soukromí, a navíc se upne k myšlence mít vlastní peníze. Čím dál víc začne využívat kamarádského pohostinství rodinného přítele, majitelebaru a herny, a od první nesmělé výhry se rychle propadá do závislosti na hracích automatech. Už ji nic nezastaví! Vzrušující příběh dívky, která natolik propadla hráčské vášni, až se z ní stala závislá gamblerka. (Založil/a: Luczynka)

Ivona Březinová Ivona Březinová
*12.05.1964

Terka Koubková
  25. 4. 2015, 22:32
Krátké, čtivé, překvapivě dobré. Celá série stojí za to, je to nový pohled na věc. S gamblerstvím se mi nepodařilo tolik ztotožnit, ale jsem si jistá, že svoje čtenáře si to našlo.
linhe
  28. 5. 2014, 10:29
Knihu jsem četla hodně dávno, ale pocity z ní si pamatuju do teď. Opravdu mě nadchla. Příběh Ester se mi líbil možná nejvíce z těch tří. Alice neměla moc romantický happyending a Martina byla zkrátka zvláštní. Líbí se mi knihy na takovou tematiku.
Martas006
  19. 6. 2016, 17:39
Autorka v této knize úžasně popsala závislost na hracích automatech, které Ester propadla. Krásně se četla.
kvapsv
  21. 6. 2013, 15:42
Jako četba pro 13-nácti leté teen OK. Příběh poměrně dobrý, poutavý, poučný,.. Jako četba pro čtenáře, který hledá v knihách hlubší smysl to však opravdu není.

Víc jak 3* dát opravdu nemůžu, ale věřím, že mladším čtenářům se kniha může zalíbit.