Druhá šance

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2012
ISBN: 978-80-253-1489-0

Fragment (2012) 978-80-253-1489-0 312

Jedenáctý díl série Upířích deníků Elena a její přátelé zachránili své město Fell's Church před zlými silami. Zaplatili za to ale vysokou cenu: Damon je mrtvý. Jeho smrt všechno změnila, Elena a Stefan mohou být totiž konečně spolu. Bude však Elena schopná na Damona zapomenout? V jejích snech k ní Damon promlouvá a varuje ji, že se blíží další nebezpečí. Temné síly, které napadají přímo lidská srdce. Dokáže se jim Elena a její blízcí ubránit? (Založil/a: lera)

Dee-Dee
  11. 9. 2013, 19:21
Musím říct, že jsem byla tímto dílem docela překvapená. Konečně se začíná trochu víc řešit, co hlavní postavy cítí a co si myslí! Bonnie by nemohla být normální holka, kdyby jí Elena chvilkama neštvala, vím o čem mluvím. Jsem vážně ráda, že to začíná vypadat, že ty postavy jsou přece jen živé bytosti, které nejsou dokonalé, závist a žárlivost jim nejsou neznámé a ukazuje se, že každý občas pochybuje. Podle mě výrazné zlepšení oproti předchozím dílům.