Originální název: Flashbacks

Votobia - 1996
ISBN: 80-7198-038-2

Votobia (1996) 80-7198-038-2 569

Autobiografická kniha Timothy Learyho. (Založil/a: Jack Jim)

vladislaus
  5. 3. 2015, 16:16
Autorův názor, že psychedelické drogy otevřou lidem poznání a dovedou je k Pravdě nesdílím. On sám a další jeho přátelé, kteří tyto drogy brali jsou toho dokladem. Určitě osvícení nejsou. Přesto si myslím, že v naší civilizaci chybí nějaká inicializační technika, kdy se chlapec stává mužem a dívka ženou. V pradávných dobách měly tyto zasvěcovací rituály svoji podobu. Dnes by to mohl zastoupit šleh LSD v 18 letech, který by si každý mladý dopřál. Otevřel by se mu i jiný prostor, než který dosud vnímal a možná by ho to inspirovalo k jinému chápání reality života. Dál však každý musí pokračovat bez drog.
Petr Jankovský
  8. 1. 2015, 16:11
Tato kniha mě neskutečně bavila, u mě TOP 5. Výborně skloubená životopisná část s problematikou jako takovou.
Musel jsem si, ale občas udělat delší pauzu, abych vše vstřebal. To ale jen díky tomu jak je to nabité zajímavými myšlenkami.