Politika extáze

Originální název: The Politics of Ecstasy

Votobia - 1997
ISBN: 80-7198-194-X

Votobia (1997) 80-7198-194-X 417

Politika extáze ukazuje pravdivý obraz Timothy Learyho jako odvážného neuronauta, který je Galileem naší doby. (Založil/a: Jack Jim)

vikingh
  11. 11. 2011, 12:34
Zajímavé svědectví jedné doby a subkultury hippies poznamenané tím, že autor většinu textu napsal pod vlivem halucinogenních látek.
V knize, ve které se prolínají autorovy až téměř filozofické úvahy s popisem zážitků pod vlivem halucinogenů, je předložena určitá alternativa konzumnímu životnímu stylu.
Její proveditelnost je však poměrně sporná vzhledem k autorově až fanatické adoraci halucinogenních látek a jejich povýšení na prostředek řešící veškeré společenské problémy.
vaiman
  2. 11. 2012, 1:10
Výborná kniha která přináší mnoho pohledu a řešení jak se vymanit z řetězů společnosti založené na adoraci autorit a jak využít psychedelickou zkušenost k cestě za skutečnou svobodou.
Nikdy nevěřte nikomu kdo hodnotí Dr. Timothy Learyho a jeho celoživotní dílo a zároveň nemá psychedelické zkušenosti, je to jako člověk který nikdy neřídil co vám radí jak jezdit s autem na sněhu! :-)