Ve znamení Kozoroha

Ve znamení Kozoroha Originální název: Im Zeichen Steinbock

Vyšehrad - 2004
ISBN: 80-7021-760-X

Vyšehrad (2004) 80-7021-760-X 54

Každý člověk se snaží porozumět sobě samému, svým cílům, zdroji svých vnitřních sil, svým silným i slabým stránkám. Rádi bychom je přijali nebo na cestě ke zralosti překonali V edici Znamení zvěrokruhu přinášíme našim čtenářům dvanáct knížek, které se s pomocí starobylé moudrosti astrologie pokoušejí zachytit cesty jednotlivých znamení -- jejich povahové rysy, způsob, jak prožívají sami sebe, jejich vnímání světa i druhých, co jim přináší štěstí a co působí trápení, před čím je třeba mít se na pozoru a jak obtíže překonat. Každá z těchto dvanácti cest je svým způsobem jedinečná. Nikdo z nás ovšem nežije jen jednu cestu - neseme v sobě prvky všech a určitě stojí za to porozumět též cestám ostatních: partnera, přátel, členů rodiny. Každá z dvanácti cest nachází svůj odraz ve vnějším světě, ve věcech, které nás obklopují. Fotografie v těchto knihách byly vybrány tak, aby zachycovaly energii té které cesty. (Založil/a: vladislaus)