Má věčná Q

Má věčná Q

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-570-4

Baronet (2012) 978-80-7384-570-4 336

Kdo by nestál o zaručené rady do života? Občas by se hodil přesný návod, čemu se vyhnout, na co se naopak soustředit, aby se měl člověk na světě co nejlépe. Ale čeho je moc… Mladého spisovatele nedlouho před svatbou navštíví podivný host z budoucnosti, v němž pozná své vlastní starší já. Ten muž pro něj má jediné, ale důrazné varování… A vlákno vypravěčova života se začne odvíjet úplně jiným směrem. Záhadné návštěvy tím však nekončí a jeho existence se zamotává víc a víc. Jediné, co zůstává, jsou vzpomínky na Q – věčnou, nezapomenutelnou a nepřekonatelnou lásku. (Založil/a: lera)

Afire
  15. 6. 2013, 0:01
Zklamání. Z celkem zajímavého tématu jen pár odstavců děje a jinak spousta uvah a a popisů, ktere s dejem nesouvisi nebo ho nijak nerozviji. Velmi těžko se mi to četlo.
Martasek76
  8. 7. 2014, 12:52
Tato kniha mě zklamala, ze začátku se kniha jevila jako zajímavá, ale posléze autor pouze popisuje svoje úvahy, které mi připadaly dosti nesmyslné.