Bobky od Bobka

Bobky od Bobka

Vašut - 2012
ISBN: 978-80-7236-832-7

Vašut (2012) 978-80-7236-832-7 232

Ze zápisníku ředitele zoo se dozvíte mnohem víc než jen to, jak se autor vypořádal s žertíky ohledně svého jména. Pozve vás do velice zajímavé restaurace. Společně pak zavzpomínáte na zvířecí hvězdu Moju, naučíte se, jak se správně nanáší make-up podle poslední zoo módy a nahlédnete do sexuálního života kaloňů. Budete v té nejlepší společnosti! Seznámíte se s Eberhardem, Arankou, Bikirou a Kvídou a mnoha dalšími celebritami. A určitě ještě nevíte, kdo je Otorongo... (Založil/a: lera)

alča87
  16. 10. 2013, 18:21
Milá, veselá i dojemná kniha o zvířatech - a nejen těch ze zoo. Plno krásných příběhů a vyprávění o zvířecích osobnostech musí udělat radost nejen všem milovníkům ZOO Praha (jako jsem já). Některé příběhy jsou, stejně jako ty o lidech, smutné, ale pan Bobek to napsal tak jak to je. Ale mnohokrát jsem se od srdce zasmála a pokud jsem uronila nejakou tu slzu, tak taky dobře (vždyť to bylo pro zvířátka). Už teď se těším na pokračování.