Odposlechy aneb Já na bráchu...

Odposlechy aneb Já na bráchu... Originální název: Odposlechy aneb Já na bráchu...
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-2022-1

Ikar (2012) 978-80-249-2022-1 160

V pořadí druhá knížka bratrů Jiřího a Ondřeje Suchých, v níž jeden druhému vyprávějí leccos o lidech a době, které často vnímali jinýma očima. Jejich rozprava se odvíjí od dětství na starém Spořilově přes milované filmy, komiky, spisovatele, režiséry a písničkáře až po – jak jinak – kreslené vtipy a Semafor. Samostatná kapitola je věnována jejich svéráznému otci Jášovi, hudebníkovi, vynálezci, zlepšovateli a hlavně loutkáři. Kniha odposlechnutých odpovědí zakončuje kapitola o snech – jak říká Jiří Suchý – kinu chudých. Knihu, která překvapí trefnými postřehy a potěší vlídným humorem, doprovází bohatá obrazová příloha. (Založil/a: al-ma)

Jiří Suchý Jiří Suchý
*01.10.1931

Ondřej Suchý Ondřej Suchý
*16.09.1945

veck.nuh
  18. 10. 2014, 13:40
Tak jsem se těšil, a byl zklamán. Průměrný rozhovor. Neslaný nemastný. Jedna vtipná vzpomínka na otce. Nic nového jsem se nedozvěděl.