Nástroje

Nástroje

Podtitul: Naučte se zúročit skryté schopnosti a překonat handicapy

Originální název: The Tools

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1987-4

Ikar (2012) 978-80-249-1987-4 216

Hojně diskutovaná a v zahraničí úspěšná kniha (na žebříčcích se umístila i v Německu) přináší převratnou metodu osobního růstu, která znamená zlom v psychoterapii. Autoři představují pět nástrojů (změna přání, aktivní láska, vnitřní autorita, proud vděčnosti a ohrožení) založených na spojení kognitivní terapie a Jungova kolektivního nevědomí. Díky nim dokáže každý zúročit své skryté síly a schopnosti a překonat handicapy.

Phil Stutz vystudoval psychiatrii na New York University a v současné době vede soukromou praxi. Barry Michels získal diplom na Harvard University, vystudoval práva na University of California a od roku 1986 pracuje jako psychoterapeut. Oba žijí v Los Angeles. (Založil/a: al-ma)

Mitrana
  22. 12. 2014, 23:46
Kniha se mi velmi líbila, všechny nástroje jsou jednoduše a názorně vysvětleny. Jediným problémem je vytrvat v jejich používání. Již po prvním použití libovolného nástroje se můžou dostavit výsledky. Doporučuji přečíst všem, kdo touží přijmout (nejen) sama sebe a rozvinout svůj potenciál.