Najděte si svého marťana

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-260-6070-3

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-260-6070-3 236
Hanex (2008) 978-80-7409-023-3 234

Kniha Najděte si svého marťana od M. Hermana je velmi poutavě napsané čtení, které je o každém z nás. Díky vyzrálému a srozumitelnému textu o mezilidských vztazích si vzpomeneme, co jsme díky shonu a zbytečným věcem zapomněli. Jak naslouchat, porozumět a měnit nejen lidi kolem sebe, ale zejména sebe. Náhle odstraníte to, co na vás jiným překáží, získáte mnohem více a budete si rozumět se svými blízkými, lidmi i dětmi. Připomenete si to, co se vám nelíbilo a získáte postupy jak problémy odstranit. Zkuste na dvě minuty knihu otevřít. Filantrop Herman nebyl zbytečně hostem Jany Klusákové, jeho projekty mění vztahy mezi lidmi, možná, že vás zaujme touto knihou. (Založil/a: jamalka)

jamalka
  21. 10. 2012, 11:25
Zajímavá, poučná kniha, ale autor se až příliš často opakuje, více příkladů z praxe by bylo přínosnějších.
Nifrea
  4. 5. 2016, 9:20
Kniha se mi líbila, i příkladů z praxe jsem našla dostatek:-). Jen pokud člověk sám neměl moc pěkný dětství, tak tahle kniha ho dostane snadno do deprese:-)) Ale jinak styl psaní je opravdu jako když si povídáte s kamarádem, líbilo se mi to :)
leprechaunek
  18. 10. 2012, 19:35
Krásná knížka... Něco mezi skripty, studnou moudrosti a povídáním přítele... :))
Vřele doporučuji všem, kteří trošku vnímají svět a sami sebe... :)
Matata123
  16. 8. 2016, 19:10
Úžasná knížka, která obyčejným jazykem popisuje docela složité psychologické procesy. A co je nejdůležitější - nabízí řešení problémů, jež nás v životě dost omezují. :)
Doporučuji hlavně rodičům a učitelům. ;)
princezna89
  26. 10. 2016, 14:44
Najděte si svého marťana. Knihu napsal český psycholog a musím opravdu uznat, že se mu neskutečně podařila. Je poutavá, vybízí nás k zamyšlení nad svým životem, nad rolí výchovy, nad rolí rodiče a učitele, nad naší komunikací. Dost často se mi stávalo, že jsem musela přestat číst, protože jsem začala přemýšlet nad tím, co autor uvádí. Je to neuvěřitelně přínosná knížka, ke které se jistě ještě několikrát vrátím. Třeba tehdy, až bude pro mě aktuální výchova vlastního dítěte :)
Stejně jako autor se přikláním k tomuto: čtěme dětem, pěstujme hladivé rituály a komunikujme. Život bude příjemnější :)
Každopádně, učitelé, toto by měla být povinná literatura pro nás všechny!
Táňa Plačková
  3. 8. 2016, 13:44
Knížka dobrá a poučná :) hodně rad jsem si vzala k srdíčku :) Co se mi ale nelíbilo, neustále se opakující text :/