Neomylný instinkt

Alpress - 2012
ISBN: 978-80-7466-011-5

Alpress (2012) 978-80-7466-011-5 360

Třicátá třetí kniha série Smrtící

Eva Dallasová se dozví, že z vězení uprchl obzvlášť nebezpečný psychopat Izák McQueen. Zločinec, který je stejně inteligentní jako zvrhlý, se okamžitě vrhá do víru řádění, které mu předtím znemožnila právě Eva. Opět za sebou nechává šňůru znásilněných a zmučených dívek. Tentokrát má ovšem v plánu udělat ve svých nezletilých obětech jednu výjimku... (Založil/a: al-ma)

Trina1
  27. 4. 2016, 14:02
Co se týče překladu, jak už tu bylo zmíněno, jedna velká hrůza.
Co se týče knihy, chyběli mi Peabodyová a její hlášky, McNab, Feeny atd... Jednu hvězdu ubírám za zdlouhavost - v posledních dílech série Eva nějak moc přemýšlí.
marr13
  6. 1. 2013, 13:10
Zase jednou povedený díl.Štve mě jenom překlad a dvě nakladatelství.Chtěla bych doporučit překladatelům,aby si přečetli nějaké díly,aby v jednom si netykali a pak zase později nevykali atd.Dokonce přejmenovali osobu.Kazí to dojem ze čtení této série.A dále musím vytknou název knihy.Tentokrát mohli držet původní název,nebylo tam totiž slovo "Smrtící".
Ale celkově tento díl byl plný humoru mezi dvěma hlavními hrdiny.Doporučuji