Podtitul: Kniha první

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Synergie - 2015
ISBN: 978-80-7370-424-7
Vyšlo jako audiokniha

Synergie (2015) 978-80-7370-424-7 Vyšlo jako audiokniha.
Synergie (2012) 978-80-7370-026-3 179

Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky, a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. To všechno se změní, když potká Šalamouna, moudrou nadpozemskou sovu, která jí ukáže, jak se na svět dívat jinak, očima bezvýhradné lásky. Naučí Sáru, jak přijímat čistou, pozitivní energii. Sára poprvé vidí, kým skutečně je a jak neomezené možnosti má. Jako čtenáři si uvědomíte, že je to mnohem víc než dětská knížka. Je to návod, jak získat radost a štěstí, které jsou naším vrozeným právem. Budete se Sárou sdílet její vzlety i propady na cestě k většímu naplnění a uvědomíte si, že takové dítě je v každém z nás (Založil/a: Propane)

Reliance
  7. 7. 2013, 14:14
Aboslutně nechápu co tahle kniha dělá v dětském oddělení..... Nebo lépe řečeno, nechápu proč se nachází jen tam. Ne, že by ji nemohly číst děti, ale takhle se k ní dospělí čtenáři moc nedostanou a to je veliká škoda! Obsahuje totiž dobrý návod na pozitivní myšlení a je vložena do milého příběhu u kterého si každý odpočine..
Propane
  23. 10. 2012, 21:21
Musím říct veli zajímavá kniha, ikdyž jsem ji našla (jako většinu mých oblíbených) v dětském oddělení. Je určena opravdu pro velkou škálu čtenářů: po mém přečtení (20 let) si ji přečetla i moje babička, a byla nadmíru spokojená. V knize se nachází pouze jediná část, se kterou nemohu souhlasit, a to (ne)potrestání jejího bratra. Velmi doporučuju lidem, co nachází v životě jen zklamání.