Náhradní rodinná péče

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Linde - 2012
ISBN: 978-80-8613191-7

Linde (2012) 978-80-8613191-7 94

Publikace je určena odborníkům z řad sociálních pracovníků a dalších příbuzných oborů, ale i laikům, kterých se náhradní rodinná péče, ať již přímo osobně nebo zprostředkovaně, dotýká. Zabývá se problematikou náhradní rodinné péče v České republice - jak oblastem praktickým, jako je proces zprostředkování náhradní rodinné péče, tak i teoretickým, včetně historie.

Komplexně mapuje výše uvedenou problematiku, obsahuje mnoho ukázek z praxe a vychází z velkého množství odborné literatury.

Tato kniha může zároveň sloužit i studentům příslušných oborů jako praktická učebnice. (Založil/a: Keatin)

Keatin
  24. 10. 2012, 20:40
Výborná a hlavně aktuální kniha!!! Ucelená kniha o náhradní rodinné péči tady chyběla - u nás spíše knihy, které se NRP věnují z hlediska psychologického a ne praktického. Autorka popsala problematiku nejen pro odborníky, ale také pro laiky, skvělá argumentace, dobrá posloupnoust kapitol. Mohu jen doporučit těm, které téma zajímá a chtějí se něco dozvědět.