Zlodějka příběhů

Motto - 2016 Nové vydání
ISBN: 978-80-267-0756-1

Motto (2016) 978-80-267-0756-1 288
Motto (2009) 978-80-7246-490-6 284

Šéfka televizního scénáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost - lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a zůstává na charizmatickém inspektoru Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů... (Založil/a: skjaninka)

MMacicekk
  15. 11. 2015, 12:13
Ten konec, resp. motiv mě moc neuspokojil. A celé to pachatelovo jednání, jak ho sám bez okolků poví vyšetřovatelům, mi přišlo podivné. Nechci se to tady moc popisovat, ať budoucím čtenářům něco neprozradím. Jinak se to nečetlo vůbec špatně, jen ten konec mi to zkazil a hlavně jak jsem si to pak zpětně všechno představila.
tomdra
  19. 7. 2016, 13:37
Tuto knihu jsem si přečetl, protože jsem už četl první díl této série o inspektorovi Jozefu Bergmanovi a zajímal mě i druhý díl. Musím říct, že mě moc nebavil. Mám už nachystaný třetí díl série, tak jsem na to zvědavej.
HDosoudilová
  24. 9. 2015, 10:51
Tuto knihu jsem vyhrála v jedné soutěži, sama bych po ní nesáhla. To by byla ale velká škoda, protože příběh mě chytl od začátku až do konce. Moc pěkně se mi kniha četla, děj nebyl přehnaný ale překvapující. Jsem zvědavá na další autorčiny příběhy.