Jste špatný člověk, pane Gumo!

Jste špatný člověk, pane Gumo!

Slovart - 2012
ISBN: 978-80-7391-590-2

Slovart (2012) 978-80-7391-590-2 184

Pan Guma je naprostý poděs, nemá rád děti, zvířata, legraci ani cuc na kládě. Tahle knížka je celá o něm. A taky o vzteklé víle, která žije ve vaně. A o psovi Čuprpsovi a holčičce, které kamarádi říkají Pája, a o zlém, smradlavém řezníkovi, který je celý upatlaný od prejtu. Uvnitř najdete hrdiny a sladkosti a dobrodružství a vůbec VŠECHNO! (Založil/a: al-ma)

Magyana
  24. 3. 2013, 13:26
Přečetla jsem synovi před spaním už spousty knih, ale tahle byla jednoznačně nejhorší. Je to naprostá ptákovina, ve které nic nedává smysl a která ani není vtipná, i když se o to autor patrně snaží. Takže pokud do toho i přes mé varování půjdete, připravte se na to, že budete svým dětem vysvětlovat, že psi opravdu nemají hnízda na stromě, holčičky se opravdu nejmenují Petr a řezníci obvykle nenechávají hovězí srdce zasmrádnout na sluníčku proto, že se jim líbí, jak jsou z toho mouchy jako divé. Nebavilo to ani mého syna, který se rád zasměje kdejaké blbině. Takže já vás varovala.
Daniel_852
  28. 8. 2016, 21:22
Hrůza! Četl jsem to sestrám mé kamarádky, přinesli mi tuhle knihu, že ji mám přečíst. To je taková pytlovina, jasně, je to humor pro menší děti ale to nedávalo smysl ani jim!