Upíři z Edenu

Upíři z Edenu Originální název: Upíři z Edenu

Naše vojsko - 1983
ISBN: 28-079-83

Naše vojsko (1983) 28-079-83 200 Edice: Napětí

Příběh vypráví o mladém členovi SNB, který dostane zvláštní případ, od poručíka Kučery.
Před 2 měsíci, se ve městě Eden, udál incident, s anonymním dopisem, a tvrzeným atentátem na majitele statků, pana Zewela.
Strážnik Mikeš, stejnojmený, též, jako mluvící kocour, jak je v knize zmiňováno, dostane tento případ. Musí jet do města Eden, vyřešit případ anonymních dopisů, a údajných atentátů.
Ve městě se setkává s plno postavami, jako je například ; Poručík Bombera, Podporučík Čtvrtek, Tajemník Rojko, Pan Zewel, slečna Martina, služebna Lucinda - Irena. A také známá tvář Jiří Pecha, (údajný zakladatel anarchistické strany).
Jak jde děj stále hlouběji, budete si připadat, že jste vneseni do celého příběhu. (Založil/a: vladislaus)

Čestmír Mlíkovský Čestmír Mlíkovský
*15.11.1927

KamcaR
  5. 12. 2012, 19:37
Jedna z oblíbených knížek mého mládí. Je psaná velmi čtivě, s dávkou napětí i vtipu. Jen ti, kdo by čekali opravdové upíry, budou zklamáni.