Střípky duší

Originální název: Shattered Souls

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-191-9

CooBoo (2012) 978-80-7447-191-9 304

Lenzi slyší hlasy a má vize – vize o náhrobních kamenech, povodních a chlapci s kovově šedýma očima. Zdá se, že jí nikdo nemůže pomoci – dokonce ani její přítel Zak. Pak však potká Aldena, kluka ze svých snů, jenž jí prozradí, že ona je mluvčí – člověk schopný komunikovat s bloudícími dušemi a pomoci jim – a že on byl po celá staletí jejím ochráncem. Nyní čeká Lenzi těžké rozhodnutí: Zak nebo Alden, život nebo smrt. Jenže čas se krátí. Zlovolná duše chce Lenzi zničit a zabije ji, jestliže se nerozhodne včas… (Založil/a: Snicketka)

včelka
  12. 3. 2015, 22:22
Na to, že knížky, kde jsou duchové moc neprožívám (Přijdou mi strašně nereální... Ještě víc než upíři. :D), tak jsem si knihu docela užila. :)
Hlavní hrdinka mi sice v několika momentech vadila, ale dalo se to překousnout. :D
P. S. Kdo může žárlit sám na sebe, sakra! O.o Možná má přece jen nějakou psychickou poruchu. :D
Katniss Lavender
  14. 2. 2015, 6:53
Tak tuhle knihu si prostě musíte přečíst! Je to jedna z nejoriginálnějších a nejhezčích oddechových knížek žánru YA co jsem kdy četla! A rozhodně není jen pro náctileté, jsem toho zářným příkladem...
Anet.17
  30. 6. 2013, 13:33
Kniha byla dobrá. Zajímavý námět, furt čtu jenom o upírech a vlkodlacích, takže se mi líbilo si přečíst aj něco jinačího. A styl psaní byl taky dobrý. Ze začátku to sice nebylo tak skvělé, ale potom to začalo být napínavé a knihu jsem nemohla odložit. Ten konec jsem přečetla jedním dechem. Už se těším na další díl.
Terish
  25. 7. 2013, 21:05
Knížka má pomalý rozjezd, ale nakonec mě hrozně pohltila a stala se jednou z mých oblíbených knížek. Je to úplně něco jiného. A neskutečně dobře propracované! :)