Pan Smraďoch

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Argo - 2012
ISBN: 978-80-257-0754-8

Argo (2012) 978-80-257-0754-8 221

Další humorný příběh pro mladé čtenáře od autora knihy Babička drsňačka. Kouzelně neuctivý a zároveň dojemný příběh vypráví o tajemstvích, přátelství i docela obyčejném životě.

Pan Smraďoch patří do kategorie hodně divných románových hrdinů. Žije na lavičce v parku a svému jménu dělá opravdu čest. Je to ten nejsmradlavější smraďoch pod sluncem. Dvanáctileté Chloe to ale rozhodně nebrání v tom, aby se s ním spřátelila. Jasně, páchne, ale na druhou stranu nikdy na ni nikdo nebyl tak milý jako on. A tak se Chloe rozhodne, že milého bezdomovce tajně ubytuje v kůlně na zahradě svých rodičů. Jenže schovejte takového smraďocha! Chloe brzy pozná, že některá tajemství můžou být velmi nebezpečná a od katastrofy je dělí jen malinký krůček. (Založil/a: al-ma)

Magyana
  1. 5. 2013, 21:04
Úžasný příběh o tom, jak jedna malá holka chce pomoci bezdomovci a přitom nakonec on pomůže jí i celé její rodině.
Je to milá a laskavá knížka. Hodnotím ji ještě lépe než Babičku drsňačku.
E.T.12
  12. 6. 2015, 17:24
Další kniha od Davida Walliamse, která mě velice pobavila, svým humorem a nadsázkou. Oběma hrdinům jsem držela po celou dobu palce. Ho hrdinčině sestře určitě pojmenuji svou dceru :-)