V… jako Vendeta

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-226-8

BB art (2012) 978-80-7461-226-8 384

Sue Graftonová rozšiřuje úspěšnou sérii nazývanou „Abeceda zločinu“ o „V“. Nejnovější příběh drsné soukromé vyšetřovatelky Kinsey Millhoneové, které její osmatřicáté narozeniny uštědří pořádnou herdu do zad a připraví o rovnováhu, se točí okolo nebezpečného pletence vztahů, který Kinsey neohroženě rozplétá, jak je jejím dobrým zvykem. Ví, že jsou lidé, co si myslí, že by se mělo odpouštět a zapomínat. Čistě pro pořádek, osobně je velký fanda odpouštění, pokud ovšem dostane příležitost na vyrovnání účtů. V jako… výčitka. Vražda. Vendeta… (Založil/a: al-ma)

Hazakiros
  25. 11. 2013, 5:23
Postupně jsem se propracoval až k tomuto písmenu a musím říci, že mě Kinsey ani tentokrát nezklamala, ačkoli konec byl trochu podivný. Člověk nakonec fandí lotrovi a vůbec to nevadí. Jinak opět spousta akce, napětí, ale i humoru, na něž jsem u SG zvyklý a očekávám je .