Loviště

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-199-0

Fantom Print (2012) 978-80-7398-199-0 256

Anna Lathamová netušila, jak složitý může být život, dokud ji neproměnili ve vlkodlaka. A jak nebezpečný, což zjistila, když se stala družkou Charlese Cornicka, syna – a vymahače – Brana, vůdce severoamerických vlkodlaků…
Anna a Charles právě dostali za úkol zúčastnit se konference, na které má být předložen Branův kontroverzní návrh na to, aby se vlkodlaci konečně odhalili lidem. Nejnebezpečnější alfa v Evropě je však zásadně proti – a zdá se, že s Branovým plánem nesouhlasí i někdo další. Když Annu napadnou upíři a použijí přitom magii smečky, moc, již by měli ovládat jen vlkodlaci, musí Charles s Annou spojit síly a odhalit toho, kdo za vším stojí – anebo riskovat, že ztratí vše… (Založil/a: trynitrix)

Blueberry
  25. 5. 2014, 15:53
Moc dobré. Dokonce se musím přiznat, že Mercy za Annou výrazně pokulhává. Druhý díl je prostě skvělý - nemůžu příliš objektivně srovnávat s prvním dílem, jelikož už je to dlouho co mi prošel rukama, ale stejně myslím, že je lepší =P
silvaren
  29. 11. 2012, 8:07
I když mě Loviště neuchvátilo tak jako Štvanice, musím říct, že Briggsová mě vždycky dostane. Žádná zbytečná slova, vše dokonale promyšlené, o tom, že bych "případ" vyřešila, si můžu nechat jen zdát. Vztah Anny s Charlesem by se dal označit jako klidná síla, to ale neznamená, že to mezi nimi nejiskří. Tentokrát mi úplně nesedla atmosféra, proto dávám 80%, ale Loviště rozhodně stojí za přečtení.
trynitrix
  14. 1. 2013, 15:45
Příběh fajne ale rozjelo se to až posledních pár končících kapitol kdyby tak psala od začátku a mělo to takový náboj tak je to 100%.